+371 67994044 info@balticfitness.lv Brīvības gatve 439, Rīga

 

LFVVNA

Kas mēs esam?

Biedrība „Latvijas veselības un fitnesa asociācija” dibināta 2007. gada 30. oktobrī, ar mērķi apvienot vadošo fitnesa klubu kā darba devēju (juridisko personu) pārstāvjus, nozares speciālistus – trenerus un augstskolu mācībspēkus, lai attīstītu fitnesa un veselības nozari, kā arī veicinātu sabiedrības fiziskās aktivitātes un uzlabotu kopējo sabiedrības veselības stāvokli Latvijā.

Mūsu Misija

“LVFA” misija ir veicināt, aizsargāt un popularizēt fitnesa un veselības nozares attīstību, sekmēt sabiedrības veselības nostiprināšanu un profilaksi Latvijā. Mēs darbojamies, lai atbalstītu savus biedrus panākumu gūšanā.

Mūsu Vīzija

Izglītot fitnesa trenerus, sekmēt fitnesa un veselības veicināšanas nozares praktiskās darbības attīstību Latvijā. “LVFA” vēlas kļūt par atbalstu un padomdevēju fitnesa klubu vadītājiem un sabiedrībai kopumā.
attiecībā uz veselības veicināšanas un uzturēšanas pakalpojumiem.

Mūsu mērķi

 

  • Klubu apmeklētāju skaita palielināšana un vecuma struktūras paplašināšana, veicināt sabiedrības interesi par fiziskajām aktivitātēm, iesaistot valsts un pašvaldību institūcijas.
  • Apvienot vadošo fitnesa klubu kā darba devēju (juridisko personu) pārstāvjus, nozares speciālistus – trenerus un augstskolu mācībspēkus, lai attīstītu fitnesa un veselības nozari.
  • Profesionālo standartu apstiprināšana un ieviešana attiecībā uz klubu darbību un klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanu, kā arī godīgas konkurences veicināšanu.
  • Klubu vadības un personāla apmācība un tālākizglītība.
  • Sniegt ievērojamu ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanā un profilaksē.
  • Sistemātiski pilnveidot fitnesa trenera profesijas standartu.
  • Lai stimulētu sabiedrības iesaistīšanos fiziskajās aktivitātēs, nepieciešams optimizēt nodokļu sistēmu (samazināt PVN likmi) attiecībā uz veselības veicināšanas un uzturēšanas pakalpojumiem.

Asociācijas statūtus varat lejuplādēt šeit

 

 

 

 

BIEDRI

 

Asociācijas biedri: panākumu pamats

 

Asociācijas biedri ir mūsu galvenā panākumu atslēga. Apliecinot savu dalību asociācijā, nodrošināsim Jums visas biedriem pieejamās priekšrocības, kā arī kopīgi aizstāvēsim katra asociācijas biedra intereses. Tikai kopīgiem spēkiem, vienam otru atbalstot, mums būs iespējams pašiem veicināt fitnesa un veselības nozares attīstību Latvijā.

 

Ieguvumi, kļūstot par “LFVVNA” biedru​

 

RESURSI

Šī sadaļa kalpo kā vietne, kurā vienkopus pieejami informatīvi materiāli, pētījumi un citi biedrības “LFVVNA” dokumenti.

● Personālo treneru ētikas kodekss

● Klubu standarti

● Biedru pieteikuma anketa

● Asociācijas vizītkarte

EAL 2012

Aicinājums

Pieteikšanās anketa

 

 

 

 

Jūs atbalstīsiet fitnesa un veselības nozares attīstību Latvijā. Kopīgiem spēkiem palīdzēsiet paaugstināt standartus fitnesa jomā.
Jūs iegūsiet iespēju saņemt apkopotu informāciju par norisēm fitnesa un veselības veicināšanas nozarē.
Jūs varēsiet apmeklēt seminārus, diskusijas un pieredzes apmaiņas pasākumus.

 

+371 67994044 (birojs) +371 29478874 (Gints Kuzņecovs, vadītājs)
©2020 Latvijas Veselības un Fitnesa asociācija.